No co Ty! A prawa autorskie? ©
FotoGorlice - Profesjonalna Fotografia ŚlubnaFotoGorlice - Profesjonalna Fotografia Ślubna

Rekomendacje

Agnieszka i Tomek

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Sesja wyszła po prostu świetnie!
Dziękujemy i pozdrawiamy

Asia i Marcin

Chcielibyśmy bardzo podziękować za pełen profesjonalizm zarówno w dniu ślubu, jak i na sesji.
Polecamy wszystkim Pana Jacka jako fotografa, dzięki niemu mamy pamiątkę ślubną, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem i wzruszeniem.
Dziękujemy i pozdrawiamy

Ania i Mariusz

Goraco polecamy! Świetna atmosfera, bez jakiegokolwiek stresu. Pan Jacek dosłownie widzi wszystko i potrafi to wykorzystać co widać na przepięknych zdjęciach! Niezwykle kreatywny człowiek, gołym okiem widać ze praca sprawia mu przyjemność! Pozdrawiamy 

Magdalena i Dawid

Z przyjemnością polecamy usługi Pana Jacka, z którym się nam bardzo dobrze współpracowało. Czas oczekiwania na zdjęcia był bardzo krótki a zdjęcia są znakomitej jakości. Fotorelacja ze ślubu, wesela i pleneru będzie dla nas wspaniałą pamiątką na całe życie. Fotoksiążka wykonana przez Pana Jacka wyszła przepięknie! Z czystym sercem polecamy!

Małgorzata i Radek

Ślicznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia. Zdjęcia z sesji plenerowej przerosły nasze oczekiwania, są niesamowite jak z bajki. Jacek to bez wątpienia profesjonalista. Gorąco polecamy.

Monika i Jarek

Coś Pięknego! Pan Jacek bardzo profesjonalny.
Tworzy niesamowicie miłą i luźną atmosferę, dzięki czemu sesja nie jest stresująca. Realizacja zamówienia błyskawicznie. Gorąco wszystkim POLECAMY!  :)

Sabina i Arek

Ślicznie Serdecznie dziękujemy, za wspaniałe zdjęcia ze ślubu i wesela;) Profesjonalne uchwycenie najwspanialszych momentów z tego wyjątkowego dnia, pozwoli nam wspominać go z uśmiechem na twarzy przez długie lata;D Plener był przede wszystkim świetną zabawą, czego owocem są rewelacyjne i oryginalne ujęcia;) Gorąco polecamy usługi FotoGorlice i przesyłamy pozdrowienia dla #najlepszegofotografa Jacka;)

Justyna i Marek

Ślicznie dziękujemy za przepiękne zdjęcia! Polecamy przyszłym parom młodym z całego serca Pełen profesjonalizm, super kontakt, że nie wspomnę o terminie realizacji szybszym od prędkości światła :)

Angelika i Arek

Pasja +Profesjonalizm tak można opisać to co robi Pan Jacek Piękne zdjęcia z wesela a sesja plenerowa w Bieszczadach przeszła nasze oczekiwania nie wspomnę już o szybkiej obróbce zdjęć Dziękujemy raz jeszcze i wszystkim którzy chcą mieć niezapomnianą pamiątkę POLECAMY :)

Klaudia i Piotr

Fotograf z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta. W jego zdjęciach widać pasję, zaangażowanie i artystyczne podejście do tematu. Jacek wykazał się dużą dozą cierpliwości zarówno do nas jak I do naszych gości ? Gorąco polecamy!!!

Edyta i Paweł

Woooow co za zdjecia!!!! 
Normalnie jak z jakiegoś katalogu :) Serdecznie  dziękujemy , za wspaniałe zdjęcia ze ślubu i wesela;) Profesjonalne uchwycenie  najwspanialszych momentów z tego wyjątkowego dnia, pozwoli nam wspominać go z uśmiechem na twarzy przez długie lata.  Plener był przede wszystkim świetną zabawą, czego owocem są rewelacyjne i oryginalne  ujęcia;) Gorąco polecamy usługi FotoGorlice i przesyłamy  pozdrowienia dla #najlepszego fotografa Jacka;) ?

Sabina i Sławek

Dziękujemy serdecznie za profesjonalne uwiecznienie Naszej Historii :) Zatrzymany czas na naprawdę pięknych zdjęciach :) Pan fotograf tak dyskretny, że momentami zastanawialiśmy się czy na pewno jest z Nami :) Zaskoczeniem był czas oczekiwania na zdjęcia, pierwsze były już dwa dni po weselu a wszystkie wraz z albumem otrzymaliśmy po dwóch tygodniach!! Polecamy wszystkim FotoGorlice – my jesteśmy zachwyceni :) POLECAMY!

Weronika i Rafał

Bardzo dziękujemy za uwiecznienie naszego ślubu i wesela w tak cudowny sposób. Nie spodziewaliśmy się aż tak ładnych zdjęć i ciekawych ujęć. Wybór Fotogorlice.pl okazał się świetnym wyborem. A już najbardziej jesteśmy zaskoczeni czasem realizacji całego zlecenia – pierwsze zdjęcia z naszej uroczystości pojawiły się już po dwóch dniach od wesela.:) Pozdrawiamy serdecznie i polecamy dalej.

Adriana i Hubert

Zdjęcia extra expresowo , cudne . Jestem zachwycona . Już nie mogę się doczekać pleneru i końcowego albumu POLECAM ! Naprawdę nikt się nie zawiedzie !!!

Klaudia i Damian

Profesjonalna obsługa, krótki czas oczekiwania na zdjęcia, i piękne fotografie które będą pamiątką na długie lata. Polecamy gorąco i bardzo dziękujemy.

Adrianna i Łukasz

Dziękuję za miła i profesjonalna obsługę. Zdjęcia są cudowne, znajomi i rodzina są zachwyceni albumem. Nasz ślub był przepełniony pozytywnymi emocjami, na zdjęciach te emocje są idealnie uchwycone. Jak ktoś będzie pytał nas czy znamy bardzo dobrego fotografa bez wahania polecimy Pańskie usługi. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i gorąco Pozdrawiamy :)

Karolina i Michał

Najlepszy Pan Fotograf! Pełen profesjonalizm, świetne wyczucie. Podczas uroczystości dyskretny i niezauważalny :) Zadziwiające tempo realizacji zdjęć. Sympatyczny, kontaktowy, pomysłowy. Dziękujemy! :)